درباره ما

درباره شرکت اروم اسپوتا

در این صفحه شما با شرکت ما آشنا بخوبی آشنا خواهید شد

در این صفحه شما با شرکت ما آشنا بخوبی آشنا خواهید شد

شرکت اروم اسپوتا پیشگام در تولید انواع کنسانتره های طبیعی و ارگانیک و رب گوجه فرنگی است . محصولات این شرکت بگونه ای تهیه و تولید میشوند تا بتوانند نهایت رضایت شما را حاصل کنند. شرکت ما از سال 1400 کار خودش را شروع کرده و وارد عرضه تولید محصولات کنساتره ای شده است . محصولات شرکت اروم اسپوتا عبارت اند از : کنسانتره هویج ، کنسانتره هلو ، کنسانتره سیب و رب گوجه فرنگی . شرکت ما اقدام به فروش عمده و خرده محصولاتش کرده و تا بحال رضایت مشتریان را به خوبی جذب کرده است .

کنسانتره (concentrate) در واقع همان شکل غلیظ شده ی یک یا چند ماده می باشد. اگر بخواهیم تعریفی از کنسانتره داشته باشیم می توان گفت ترکیباتی متراکم از یک یا چند ماده می باشد که تا حد امکان اجزای حلال یا آب آن حذف شده است. بنابراین با گرفتن آب و غلیظ کردن یک ماده، برای مثال با گرفتن آب موجود در یک آبمیوه و غلیظ کردن آن کنسانتره ساخته می شود.

همانطور که می دانید میوه ها یکی از سالم ترین موادغذایی برای بدن می باشند. به همین دلیل از آن ها به شکل های مختلفی مانند آبمیوه، کنسانتره، پوره و… استفاده می شود. کنسانتره میوه نیز با توجه به مواد مغذی که دارد بیشتر از انواع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مواد مغذی کنسانتره میوه می توان به ویتامین ها، اسید آمینه، مواد معدنی و… اشاره کرد. شهد زرناب تمام تلاش خود را می کند تا تمام این مواد مغذی در میوه حفظ شود.

برای بسیاری از افراد همواره این سوال پیش می آید که آیا آبمیوه هایی که در کارخانه ها تولید می شوند، دارای تمام خواص آن میوه می باشند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که در فرآیند پخت میوه جهت تولید آبمیوه ممکن است مقداری از خواص میوه از بین برود. اما در تولید کنسانتره ارزش تغذیه ای و خواص آن میوه از بین نمی رود. به همین دلیل نسبت به آبمیوه محبوب تر بوده و خواص بیشتری نیز دارد.

این خواص عبارت اند از :

  • حفظ تمام ویتامین های میوه
  • کمک به هضم سریع غذا
  • کاهش فشار خون
  • افزایش سیستم ایمنی بدن
  • تنظیم قند خون
  • شرکت اروم اسپوتا به طور تخصصی به کار تولید کنسانتره انواع میوه ها با کیفیت بالا میپردازد. کنسانتره هایی که با تکنولوژی روز دنیا تولید میشوند و بسیار مرغوب هستند. با این کنسانتره ها مواد مغذی موجود در میوه حفظ شده و علاوه بر این مواد اولیه بسیار خوبی برای تولیدات شما خواهند بود. این شرکت کنسانتره های با کیفیتی را که تولید میکند، با قیمت مناسبی به فروش میرساند.